Folwark Jackowo Agroturystyka

WWW E-mail
Telefon
669 458 217
Adres Jackowo 1
84-210 Choczewo
Pomorskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Odległości do innych obiektów
Folwark Jackowo położony jest nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Białogórą i Łebą. Jest to Pobrzeże Kaszubskie w Gminie Choczewo, w powiecie wejherowskim. Zabudowania otoczone są wiekowym parkiem, przechodzącym w las, którego leśne ścieżki poprowadzą Państwa do morza (ok. 4000 m). Teren wokół Folwarku zachwyca swoją różnorodnością. Malownicze łąki, pola, pastwiska, lasy, jeziora oraz strumienie to tylko namiastka tego co oferuje ta urocza okolica.

Gospodarstwo zajmuje powierzchnię ca. 1500 ha. W Folwarku jest 8 koni rekreacyjnych, 5 psów, 10 kotów i 20 kur.

Właścicielki posiadłości: Anna i Nicole prowadzą certyfikowane gospodarstwa ekologiczne, dlatego mogą bezpiecznie polecać przygotowywane przez nie posiłki albowiem są całkowicie zdrowe. Używamy w naszej kuchni własnych i sąsiedzkich, ekologicznych produktów. 
W Folwarku zaoferują Ci wszystko to, co jest niezbędne by odpocząć: pokoje stylizowane na odległe kraje, które już zwiedziłeś, a może dopiero zwiedzisz, czyste i nowoczesne łazienki, wygodny „common room”, w którym zawsze można z kimś pogawędzić lub obejrzeć ciekawy film, drugi pokój dzienny znajduje się na poddaszu. Jest to wymarzone miejsce dla tych gości, którzy zamiast telewizji wolą książki, ogród z tarasem, na którym można pooddychać świeżym, pachnącym żywicą, morskim powietrzem i delektować się smakiem kawy lub herbaty w towarzystwie domowego ciasta.

Ponad to na terenie gospodarstwa:
- siłownia – wolny sprzęt, ergometr (wioślarz). Istnieje również możliwość zasięgnięcia porady treningowej lub przygotowania indywidualnego treningu.
- plac zabaw dla dzieci
- basen okrągły stelażowy, o średnicy 7,5m, głębokość  1,35m. Obok basenu brodzik dla dzieci. Idealny żeby się schłodzić w upalny dzień, można z niego skorzystać codziennie w godzinach 11:00 – 21:00, w okresie letnim. Położony na piaszczystej plaży z leżakami i parasolami, obok placu zabaw dla dzieci.

Rano powitają Cię uśmiechem na twarzy i pysznym śniadaniem. W Folwarku panuje ciepła i przyjazna atmosfera, tworzona przez zafascynowanych swoją pracą ludzi oraz gości takich jak Ty.
 
 

Zobacz pokoje
Udogodnienia
Plac zabaw dla dzieci
Basen
Jadalnia
Miejsce na ognisko
Miejsce na grill
Parking
Pokój dwuosobowy
Ilość miejsc noclegowych
2
Cena
90.00 zł za osobę
Opis Pokój kaszubski - dwuosobowy pokój na parterze z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. W pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie. Łazienka jest tuż obok pokoju, jest prywatną łazienką do użytku gości tylko z pokoju kaszubskiego. Cena zawiera śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.
Wyposażenie
Telewizor
Pokój czteroosobowy
Ilość miejsc noclegowych
4
Cena
65.00 zł za osobę
Opis Pokój morski - Przestronny duży pokój na poddaszu z widokiem na ogród i park, z łazienką w pokoju. Cena zawiera śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.