Siedlisko Kaszubskie Klimaty Agroturystyka

WWW E-mail
Telefon
884 274 341
Adres Kłosy 15i
77-116 Czarna Dąbrówka
Pomorskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Odległości do innych obiektów
Siedlisko Kaszubskie klimaty, to spełnienie  marzeń, które tkwią niemal w każdym z nas – marzeń o czasie spędzonym z dala od codzienności, w spokoju, zgodnie z rytmem natury.

Właścicielom udało się stworzyć miejsce przyjazne dzieciom. Turlanie się po łące, brodzenie w jeziorze, łapanie owadów to tylko kilka z wielu czekających tam atrakcji. Jest też kącik dla dzieci i mini zoo, a w nim: kózki , kurki i króliki.

Miejsce to oferuje wiele udogodnień dla dzieci:  nocniki, wanienki, krzesełko do karmienia, aneks z zabawkami, grami i fajne książki dla miłośników czytania wraz z kaszubskim legendami. W okolicy jest mnóstwo atrakcji, szczególnie skierowanych do najmłodszych gości.

Posiadłość dysponuje  pięcioma  pokojami, urządzonymi  w kaszubskich klimatach. Znalazło się również miejsce na wspólny salon z aneksem kuchennym, w którym można schronić się przed deszczem, pograć w gry i poleniuchować.

Jedyni  sąsiedzi w okolicy, to las i łąka, do jeziora żabi skok a tam leniuchowanie na leżaku, w hamaku z obłędnym widokiem. Koncerty ptaków bez konieczności rezerwowania biletów a dla spragnionych dodatkowych atrakcji zagroda ze szczęśliwymi kozami, królikami i kurami.

W siedlisku skosztujecie to, co daje natura. Gospodarze robią własne sery kozie, pieką chleby i zachęcają do jedzenia ziół oraz chwastów:) Do dojenia kóz zawsze ustawia się kolejka a dzieci z przyjemnością próbują zdrowego, koziego mleka. Śniadanie jest serwowane w formie bufetu szwedzkiego by w spokoju, na luzie, nawet w piżamie usiąść przy stole i oddać się degustacji lokalnych produktów. 
 

Zobacz pokoje
Udogodnienia
Plac zabaw dla dzieci
Jadalnia
Miejsce na ognisko
Parking
Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego
Możliwość wypożyczenia krzesełka do karmienia
Kącik z kolorowankami i kredkami
Możliwość wypożyczenia wanienki dla niemowląt
Możliwość wypożyczenia nocnika
Pokój dwuosobowy
Ilość miejsc noclegowych
2
Cena
100.00 zł za osobę
Opis Pokój 2 osobowy ze wspólną łazienką: 160 zł/doba
Pokój 2 osobowy z własną łazienką: 200 zł/doba

Dodatkowa osoba w pokoju:
dorosła: 70 zł/doba,
dziecko od lat 2 do 10: 60 zł/doba,
dzieci do lat 2 bezpłatnie

W cenę wliczono śniadanie.