Uroczysko-Zaborek Pensjonat

WWW E-mail
Telefon
83 341 30 68
Adres Kolonia 28
21-505 Janów Podlaski
Lubelskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Odległości do innych obiektów
Usytuowany na ponad 70 hektarach kompleks zabytkowych obiektów w starej drewnianej architekturze - odnowionych i przystosowanych do celów hotelowo-szkoleniowych  z miejscami noclegowymi dla 100 osób.

Goście mogą zamieszkać m.in. w: Plebanii z 1880r., Wiatraku "Koźlaku", Zaścianku czy Bielonym Dworku pamiętającym czasy powstania styczniowego 1863 r.

Niewątpliwą atrakcją Zaborka jest jego ustronne położenie w kotlinie, nad malowniczym zalewem na terenie "Parku Krajobrazoweg Podlaski Przełom Bugu". Pensjonat o każdej porze roku daje swoim gościom poczucie spokoju, przywołuje wspomnienia, zachwyca urodą otaczającego go pejzażu i urokiem przytulnych stylowych wnętrz. Nie dziwi więc, że ci, którzy tu byli – wracają. Przyczyny tych powrotów można również upatrywać w serwowanych tutaj wyśmienitych potrawach kuchni staropolskiej i podlaskiej. Zaborek stwarza idealne warunki  zarówno dla przyjazdów  indywidualnych, z rodziną  jak też dla firm czy grup przyjaciół. 

Na terenie pensjonatu znajduje się zabytkowy, drewniany kościółek  (z dwoma salami) przystosowany do celów konferencyjnych i szkoleniowych. Dzięki dużej przestrzeni - nasi goście mogą skorzystać z wielu atrakcji urozmaicających pobyt. Do ich dyspozycji pozostawiamy: rosyjską banię, plac zabaw, ogród Bazylego Albiczuka, dębowy zakątek, zielnik i liczne altany na letni wypoczynek.  Na aktywnych czekają boiska sportowe, rejs statkiem po Bugu, spływy kajakami, liczne trasy rowerowe i przyrodnicze a także jazdy konne w Stajni Zaborek. Niezwykłą wartą zobaczenia atrakcją okolicy jest Stadnina Koni Arabskich w Janowie Podlaskim, Grabarka Święta Góra Prawosławia.
 
Atrakcje dla dzieci
Jeśli chodzi o atrakcje dla najmłodszych to w okolicy jest możliwość organizacji spływów kajakowych, alpakarium, stajnia z końmi oraz liczne trasy na wycieczki rowerowe. Na terenie Zaborka  są dwa place zabaw, sale zabaw, tyrolka, ping pong i piłkarzyki oraz kilka ciekawych programów edukacyjnych jak quest, podchody, paszport tropiciela czy szlak edukacyjno-przyrodniczy. W okresie wakacyjnym jest także odkryty basen z podgrzewaną wodą.
 

Zobacz pokoje
Udogodnienia
Plac zabaw dla dzieci
Altanka
Huśtawka
Basen
Restauracja
Jadalnia
Miejsce na ognisko
Miejsce na grill
Parking
Wypożyczalnia rowerów
Kącik z kolorowankami i kredkami
Pokój dwuosobowy
Ilość miejsc noclegowych
2
Cena
189.00 zł za osobę
Opis Każdy z pokoi wyróżnia  się odmiennym wystrojem, do którego nawiązuje jego nazwa. Tym sposobem w Zaborku można zamieszkać w takich pokojach jak: muzyczny, koński, podlaski, łowicki czy w usytuowanym na najwyższym piętrze Wiatraka pokoju księżniczki. W każdym budynku znajdują się również pomieszczenia dostępne dla wszystkich Gości jak salon czy jadalnia.